РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.797 EUR: 49.029
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.797
EUR 40.000 41.000 49.029
USD 41.550 42.010 41.797
EUR 48.800 49.500 49.029
Новость

Скорочено фінансування реконструкції Бортницької станції аерації у 2021 році - КМДА

Організація підряду, яка виконувала роботи на об'єкті, не змогла впоратися з ними, що й стало причиною зупинки реалізації проєкту
1316
31 августа 2021 г.


Реконструкція Бортницької
станції аерації


Київська міськдержадміністрація (КМДА) скоротила фінансування реконструкції Бортницької станції аерації у 2021 році через зміщення термінів будівництва. Перерозподіл коштів зумовлений зміщенням термінів будівництва через зміну генерального підрядника. Про це повідомляє департамент житлово-комунальної інфраструктури Київської міськдержадміністрації.

«Організація підряду, яка виконувала роботи на об'єкті, не змогла впоратися з ними, що й стало причиною зупинки реалізації проєкту. (...) З огляду на технологічний процес будівництва було внесено зміни до графіка виконання робіт зі зміщенням на 2022 рік, а також здійснено перерозподіл бюджетних коштів з метою їх раціонального та повного використання», – повідомили в департаменті.

Згідно з повідомленням, ПрАТ «АТ «Київводоканал» провів відкриті торги для визначення нового підрядника. Зокрема, 29 липня було укладено договір із новим виконавцем робіт, і будівельні роботи на проєкті відновлено.

За даними ProZorro, переможцем тендера на здійснення будівельних робіт із пропозицією 320,8 млн грн стало ТОВ «Укрметал Буд». Раніше, у 2018 році підрядником було визначено ПАТ «Київметробуд». 

Раніше повідомлялося, що КМДА затвердила перерозподіл 16,1 млн грн у 2021 році на будівництво низки об'єктів житлово-комунального господарства за рахунок скорочення обсягу фінансування робіт з реконструкції першої черги Бортницької станції аерації. З цієї суми 12,1 млн грн спрямують на реконструкцію дюкерних переходів через Дніпро, 4 млн грн – на протизсувні роботи на схилі Батиєвої гори, а також на вул. Лук’янівській, 46.

Источник:
mind
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
31 августа 2021 г.
3890
Київський міський голова Віталій Кличко повідомив про відкриття нової ділянки Великої Кільцевої...
16 июня 2025 г.
2798
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2562
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3034
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 июля 2025 г.
1707
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7174
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3085
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
481
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3106
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!