РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.498 EUR: 46.449
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.498
EUR 40.000 41.000 46.449
USD 41.330 41.831 41.498
EUR 46.400 47.150 46.449
Новость

До 2030 року Україна планує знизити викиди на 65%, Європейський Союз – до 55%

Про це йшлось під час зустрічі міністра економіки з представником Європейської Комісії
966
21 сентября 2021 г.


Україна хоче знизити
викиди на 65%


Україна планує зменшити викиди на 65% до 2030 року. Водночас Європейський Союз поставив перед собою ціль – 55%. Про це заявив міністр економіки Олексій Любченко під час зустрічі з комісаром Європейської Комісії з питань навколишнього середовища, океанів і рибальства Віргініюсом Сінкявічюсом. За його словами, Україна поділяє цілі ЄС у кліматичній політиці та заходи в рамках Європейського Зеленого Курсу.

Плани зі зменшення викидів входять до національної економічної стратегії. Вона визначає одним з орієнтирів економічної політики декарбонізацію економіки, зокрема, шляхом розвитку циркулярної економіки.

Організація Climate Action Tracker проаналізувала кліматичні цілі 36 країн світу щодо кількості викидів вуглекислого газу до 2030 року. У звіті йдеться, що Україна разом із 14 країнами робить «вкрай недостатньо», щоб протидіяти змінам клімату. Водночас щодо України експерти помітили дещо позитивну тенденцію: попередні кліматичні цілі означали, що наша країна робить «надзвичайно недостатньо».

Крім того, українські вугільні електростанції відповідальні за більшість викидів у повітря у Європі. У звіті аналітичного центру Ember йдеться, що українські вугільні електростанції відповідальні за 72% викидів PM10. До топ-10 забруднювачів увійшли вісім українських електростанцій, на першому місці Курахівська теплова електростанція. А у першій тридцятці зазначені 18 українських ТЕС.

 

Цікаво про ремонти: дізнайтесь як оформити дерев'яний ґанок

Источник:
hmarochos
21 сентября 2021 г.
1248
По обновленному ТЭО, разработанному японской стороной, расположение объездного моста изменится...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Читать полностью
02 мая 2025 г.
2806
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4009
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6427
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Вчера
752
Факторы экономической эффективности, области применения и экономическая выгода сэндвич-пан...
01 января 2000 г.
22
Вогнестійкість та безпека: Чому THERMOWOOL – кращий вибір для сучасних будівель...
Вчера
612
Як правильно облаштувати дитячий на прибудинковій території? Практичні поради та цікаві ідеї дизайну...
Сегодня
886
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
15 мая 2025 г.
922
Цьогоріч переможцем в номінації «Житловий комплекс року» загальнонаціональної програми &...
14 мая 2025 г.
1428
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!