РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.250 EUR: 48.382
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.250
EUR 40.000 41.000 48.382
USD 41.000 41.490 41.250
EUR 48.160 48.771 48.382
Новость

"Зелена" сталь: металургійний завод у США практично повністю перейде на сонячну енергію

Це допоможе заводу не закритися, а розширити виробництво
1035
12 октября 2021 г.


Металургійний завод уникне закриття
завдяки переходу на сонячну енергію


Завод Evraz в американському місті Пуебло (штат Колорадо) практично повністю перейде на сонячну енергію. Батарея Bighorn вартістю $285 млн буде введена в експлуатацію вже цього тижня.

Компанія заявляє, що це дозволить їй виробляти «найчистішу сталь і металоконструкції в світі», пише Financial Times.

Сонячна батарея Bighorn з 750 000  панелей, розроблена компанією Lightsource BP, забезпечить майже 90% енергії, необхідної заводу, пише видання.

Саме перехід на чисту відновлювальну енергію дозволив компанії Evraz вберегти бізнес від занепаду, наголошує видання. Дешева сонячна енергія допоможе не тільки його зберегти, але й розширити.

Lightsource BP, Evraz і енергетична компанія Xcel уклали 20-річний контракт, умови якого не розкриваються. Але відомо, що Lightsource BP може виробляти електроенергію вартістю менше $0,03 за кіловат-годину, що значно нижче за вартість електроенергії, отриманої від викопного палива.

Завод Evraz в Пуебло був заснований в 1881 році і зіграв значну роль в розвитку американського Заходу, відзначається на сайті компанії. Кілька років вирішувалося питання про його закриття. Тепер же компанія має намір розширити виробництво, вклавши в нього $500 млн і створивши ще 300 робочих місць (зараз на заводі працює близько 1000 чоловік).

Интересно о ремонтах: 3 важных совета при выборе цвета краски для стен
Источник:
mind
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
12 октября 2021 г.
9267
К концу года на рынке может существенно увеличиться количество новых ЖК, в которых начнутся продажи ...
12 октября 2021 г.
1020
При Министерстве внутренних дел появился Офис по защите бизнеса...
12 октября 2021 г.
3111
До кінця року планується завершити роботу над понад 20 проєктами нових ДБН. Загалом у 2021-2022 рока...
13 августа 2025 г.
3411
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
187536
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3442
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 сентября 2025 г.
1754
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
04 сентября 2025 г.
2150
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1401
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та розширене засідання Ради директорів КБУ відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация