РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.511 EUR: 46.887
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.511
EUR 40.000 41.000 46.887
USD 41.330 41.831 41.511
EUR 46.450 47.150 46.887
Новость

У Києві запущено кільцевий маршрут електрички

28 березня «Укрзалізниця» запустила електричку у Києві, її маршрут проходить житлові масиви Борщагівка й Сирець, та на доступній відстані від масиву Оболонь
1574
29 марта 2022 г.


Кільцевий маршрут
електрички у Києві


28 березня, АТ «Укрзалізниця» запусктила кільцевий маршрут електрички у Києві. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Це дасть можливість мешканцям лівого берега від Воскресенки до Лівобережного масиву, Дарниці та Березняків швидко дістатися у потрібне місце, у тому числі, до залізничного вокзалу», – сказав Микола Поворозник.

Маршрут електрички проходить житлові масиви Борщагівка й Сирець, та на доступній відстані від масиву Оболонь.

За інформацією АТ «Укрзалізниця» повний перелік зупинок електропоїзда виглядає так: Дарниця (платформа міської електрички), платформа Лівий Берег (Березняки), Видубичі, Київ-Деміївський, Протасів Яр, Київ-Пасажирський (зупинкова платформа Північна, за ТЦ «Полісся»), Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка-Технічна, Борщагівка, Святошин, Рубежівський (парк Нивки), Сирець, Вишгородська, Зеніт (просп. Бандери), Почайна, Троєщина-2 (Русанівські сади), Троєщина, Київ-Дніпровський, Лівобережна (біля метро) і повернення до Дарниці.

Поїзди з Дарниці у напрямку Видубичів (за годинниковою стрілкою) вирушатимуть щогодини з 06:10, останній рейс о 18:10.

Поїзди з Дарниці у напрямку Троєщини (проти годинникової стрілки) вирушатимуть щогодини, починаючи з 06:15, останній рейс о 18:15.

Останні рейси в обидвох напрямках прямуватимуть до станції Святошин.

Вартість проїзду лишається фіксованою: 15 грн, квитки можна придбати безпосередньо на борту електрички або в чат-боті Укрзалізниці.

Поможет быстро обеспечить жильем: новая технология строительства позволяет возводить дома всего за 7 дней



Источник:
kyivcity
25 марта 2022 г.
1909
Надходження від споживачів дозволяє забезпечувати безперебійну роботу водопровідної та каналіза...
24 марта 2022 г.
2092
Аби працівники, що прибирають наслідки обстрілів, мали оплату праці, киян просять оплачувати ко...
23 марта 2022 г.
937
Уменьшение счетов только одна из выгод присоединения украинское объединенной энергосистемы к ENTSO-E...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2752
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3969
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6391
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
07 мая 2025 г.
5815
Архітектура укриттів натхненна традиційними формами нігерійського житла, що полегшує адаптацію для л...
06 мая 2025 г.
4688
80% структури автостоянки зберегли, перетворивши її на офісні, торговельні та ресторанні приміщення...
05 мая 2025 г.
911
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
06 мая 2025 г.
986
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
06 мая 2025 г.
1052
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
624
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
796
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!