РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.405 EUR: 48.266
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.405
EUR 40.000 41.000 48.266
USD 41.200 41.649 41.405
EUR 47.830 48.530 48.266
Новость

80 тисяч різних видів рослин і другий за висотою хмарочос міста: у Сінгапурі побудували хмарочос-сад (ФОТО)

У Сінгапурі за чотири роки завершили будівництво 51-поверхового багатофункціонального комплексу з садами та парком на даху
30375
30 сентября 2022 г.


Хмарочос-сад 
CapitaSpring


Комплекс під назвою CapitaSpring спроєктували BIG-Bjarke Ingels Group та CRA-Carlo Ratti Associati. 280-метровий багатоповерховий оазис вважається другою за висотою будівлею міста. Там висадили приблизно 80 тисяч рослин. Про це пише ArchDaily.

Усередині є ресторани та офісні приміщення, а також квартири з обслуговуванням, спортивні майданчики, басейн, торговий центр і низка садів, які мають на меті принести природу в місто.

«CapitaSpring - це як бачення майбутнього, в якому місто й сільська місцевість, культура й природа можуть співіснувати, а міські ландшафти можуть необмежено розширюватися у вертикальному вимірі», - сказав засновник BIG Б’ярке Інгельс.

 

У центрі будівлі є чотириповерховий сад під відкритим небом. Ландшафтний дизайн має на меті повторити природну «ієрархію рослин тропічних дощових лісів», де тіньовитривалі рослини з великим листям зустрічаються на лісовій підстилці, а рослини, які потребують більше світла, знаходяться на вищому місці. Крім того, на даху вирощують понад 150 видів фруктів, овочів, трав і квітів.

 

На перших поверхах архітектори створили лінійний парк і громадську площу, щоб озеленити громадський простір навколишнього фінансового району.
















 

Цікаво про ремонти: як підібрати ідеальний варіант віконного декору

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Фото: archdaily

Источник:
hmarochos
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
30 сентября 2022 г.
2706
Інвестиції у будівництво підприємства сягають близько $22 млн...
29 сентября 2022 г.
16453
Передбачається, що новий артцентр буде збудовано у Болотні Вишгородського району Київської області, ...
29 сентября 2022 г.
3121
За інформацією Мінрегіону, загальна кількість об’єктів, яка потребує відновлення у звільнених ...
13 августа 2025 г.
3212
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
118715
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3323
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3460
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7529
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10623
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 августа 2025 г.
1240
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
3003
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2089
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!