РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.479 EUR: 48.406
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.479
EUR 40.000 41.000 48.406
USD 41.200 41.649 41.479
EUR 48.270 48.969 48.406
Новость

Будинок із ящиків з-під «Градів»: фермер на Харківщині відбудовує знищене ворогом житло (ФОТО)

Чоловік будує будинок у селі Довгеньке, вщент зруйнованому росіянами
9473
26 июня 2023 г.


Будинок із ящиків
з-під «Градів»

У зруйнованому після російської окупації селі Довгеньке на Харківщині чоловік будує будинок із ящиків з-під «Градів». Про це йдеться в сюжеті «24 каналу».

Фермер Ігор Князєв зводить будинок вже півроку. Він вже використав сотню російських коробок, на яких видніється маркування і навіть адреси, звідки везли снаряди. Будинок Ігоря, як і все село, вщент зруйнований росіянами. У чоловіка, його батьків і родичів домівок не лишилося.

«Це буде кабінет, там буде дві спальні. Оце ящики, вони скручені, всередині крихти пінопластові. Пропінена. Отут іще мінвата під плитою OSB. А з того боку зашивається профілем. Ящиків – отак, можна будувати що завгодно. Будинок буде теплий», – каже фермер.

У селі Довгенькому у квітні залишалося жити дев’ятеро людей. До повномасштабного вторгнення у населеному пункті проживали понад 700 жителів. Минулої весни Довгеньке опинилося на лінії оборони на шляху до Слов’янська, потім село окупували. Росіяни повністю зруйнували інфраструктуру, не лишилося цілих будинків.

Цікаво дізнатись: скільки коштує сонячна електростанція? Як обрати систему?

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Фото: Ганна Черненко

Источник:
hmarochos
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Возобновление уничтоженного жилья
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 июня 2023 г.
4480
Загалом у квартирах буде встановлено понад 550 нових склопакетів та конструкцій...
23 июня 2023 г.
3280
Замовником робіт є Служба відновлення у Київській області, проєктну документацію надали органи місце...
21 июня 2023 г.
3374
Управління Верховного комісара ООН надає комплекти першої допомоги для відновлення таким чином, щоб ...
22 сентября 2025 г.
3356
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3649
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189768
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 сентября 2025 г.
2926
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1685
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та круглий стіл на тему «Зелені навички для відновлення України: діалог влади та бізнесу» відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация