РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.734 EUR: 49.121
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.734
EUR 40.000 41.000 49.121
USD 41.500 41.999 41.734
EUR 48.800 49.500 49.121
Новость

Дешевий газ - це міф, через який ми сиділи 25 років на газовій голці Росії

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що встановивши ринкову ціну на газ, Україна отримала шанс стати енергетично незалежною державою.
1704
07 июля 2016 г.



Павло Розенко: дешевий газ - це міф

Встановивши ринкову ціну на газ, Україна отримала шанс стати енергетично незалежною державою. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Потрібно розуміти, що газ – це дорогий енергоресурс. Історії про дешевий газ – це міфи. Історіями про дешевий газ фактично знищили власний газовидобуток. Через міфи про дешевий газ Україна 25 років сиділа на російській «газовій голці», - сказав він. - 25 років в Україні  був нібито дешевий газ, а насправді через Державний бюджет дотувалися олігархічні газові компанії».

За словами Віце-прем’єр-міністра, за цей час видобуток українського газу впав практично до нуля. «Це робилося для того, щоб Україну повністю прив’язати до російського газу, бо на цьому будувався величезний бізнес. На російському газі у нас виникли газові королі і королеви», - наголосив Павло Розенко.

«Тому зараз у нас є шанс, і Уряд робитиме все для цього, стати енергетично незалежною державою. Для цього нам потрібно наростити власний видобуток газу і займатися питанням газозаміщення. Скорочувати споживання газу мають всі», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр .

«Наше спільне завдання з місцевою владою - допомогти тим, хто не має змоги сплачувати повну вартість за газ та житлово-комунальні послуги і швидко оформити субсидії. Люди, які отримують субсидії, сплачують за житлово-комунальні послуги у середньому 10-15% від своїх доходів. Не більше», - підсумував Павло Розенко.

 

Джерело: Урядовий портал
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
07 июля 2016 г.
3171
Сотрудники Киевэнерго заявляют, что стране грозит коллапс энергосистемы....
07 июля 2016 г.
13649
Вице-премьер-министр Украины Павел Розенко, озвучил свое мнение относительно формулы расчета цены на...
06 июля 2016 г.
2455
У місті Києві акредитовано першу філію документ-сервісу «ГОТОВО!». Після відкр...
16 июня 2025 г.
2789
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2558
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3030
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 июля 2025 г.
1430
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7076
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3058
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
478
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3093
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!