РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.320 EUR: 48.196
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.320
EUR 40.000 41.000 48.196
USD 41.150 41.490 41.320
EUR 48.100 48.771 48.196
Новость

У Чорнобильській зоні відчуження можуть розмістити малі модульні реактори

Ділянки в зоні відчуження Чорнобильської АЕС можуть використати для будівництва малих модульних реакторів Енергоатому
1123
20 мая 2025 г.

Малі модульні реактори планують розмістити у Чорнобильській зоні відчуження

Ділянки у Чорнобильській зоні відчуження можуть бути виділені для розміщення малих модульних реакторів (ММР), повідомив голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Григорій Іщенко в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна.

"Ми також готові виділити земельні ділянки для розміщення малих модульних реакторів для НАЕК "Енергоатом". Найближчим часом очікується підписання угоди або меморандуму про початок робіт. Це частина програми, яка, сподіваюся, буде реалізована в Україні", – сказав він.

Малі модульні реактори – новітня технологія, що розглядається як можлива альтернатива для традиційних великих АЕС. Вони проєктуються меншими за потужністю (до 300 МВт), тому їм потрібна буде вдесятеро менша площа. Вони складаються з модулів, які можуть виготовлятися на заводах і збиратися в місці розташування.

 Покупці українських автокранів KMZ тепер отримають від держави компенсацію 15% 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
biz
Рубрика:
Читайте все статьи рубрик
Чернобыльская катастрофа
Новости энергетики
Альтернативная энергия
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
15 мая 2025 г.
1457
Зазначені кошти дозволять надалі фінансувати роботи з ремонту захисного укриття над четвертим енерго...
28 апреля 2025 г.
1884
38 років поспіль 26 квітня людство вшановує пам’ять жертв радіаційних катастроф та м...
05 марта 2025 г.
2066
Гроші використають для експертної оцінки наслідків влучання російського БПЛА в захисну оболонку арки...
13 августа 2025 г.
3290
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
158957
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3367
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 августа 2025 г.
1302
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
3058
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2160
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!