РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.963 EUR: 51.459
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.550 44.150 43.963
EUR 50.850 51.850 51.459
USD 43.800 44.234 43.963
EUR 51.350 51.805 51.459
Новость

Жіночий фронт у логістиці: новий проєкт готує водійок навантажувачів і менеджерок ЗЕД

1 вересня стартував проєкт із залучення жінок до професій у сфері логістики
2922
02 сентября 2025 г.

Нові можливості для жінок у сфері логістики

З 1 вересня 2025 року в Україні стартував проєкт, спрямований на професійне переоснащення та працевлаштування жінок у сфері логістики. Учасниці зможуть пройти безкоштовне навчання за напрямами: водійки навантажувачів та менеджерки з міжнародної торгівлі, а також отримають всебічну кар’єрну підтримку та допомогу у подальшому працевлаштуванні.

Повідомляє Build Portal, посилаючись на Міністерство розвитку громад і територій України.

Проєкт реалізується громадською організацією «Фундація інституційного розвитку» на ініціативу Міністерства розвитку громад та територій України, у партнерстві з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), яка входить до Групи Світового банку, та за сприяння Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Віцепрем’єр - міністр з відновлення України Олексій Кулеба підкреслив, що позбутися кадрових дефіцитів транспортної галузі нині особливо важливо. Логістика є життєвою артерією економіки, і залучення жінок до цих професій відкриває нові горизонти як для галузі, так і для самореалізації українок.

Одне з ключових завдань - надати жінкам професійну переорієнтацію у двох напрямках: водійки навантажувачів та менеджерки з міжнародної логістики, які відповідальні за організацію поставок, ведення контрактів і міжнародну взаємодію. Проєкт також передбачає створення кар’єрних консультацій, ярмарки вакансій, практичного посібника з розвитку професійного шляху, а також організацію екскурсій на логістичні підприємства.

Катерина Дацко, виконавча директорка «Фундації інституційного розвитку», наголосила, що організація вже має успішний досвід перепрофілювання жінок-водійок автобусів і вантажівок. Більшість випускниць працюють за спеціальністю та демонструють свою конкурентоспроможність. Тепер настав час рухатися далі - у сферу логістики, що відкриває новий рівень впевненості, гідності та можливостей для жінок України.

Для участі необхідно відповідати таким критеріям:

  • бути громадянкою України з бажанням та можливістю пройти навчання;
  • мати водійське посвідчення категорії B або C (для напрямку водійок навантажувачів);
  • виявляти мотивацію опанувати нову професію та влаштуватися після закінчення навчання.

Для напрямку «менеджерка зовнішньоекономічної діяльності» будуть перевагами:

  • профільна освіта (економіки, фінансів, права, менеджменту, логістики, міжнародної торгівлі тощо);
  • базове володіння англійською мовою;
  • досвід роботи в логістиці, закупівлях, фінансах, менеджменті - також вітається.

Навчальна програма триватиме з жовтня по грудень 2025 року. Напрям «менеджерки зовнішньоекономічної діяльності» реалізовуватиметься дистанційно, відкриваючи можливість участі з будь-якої точки України. Курси для водійок навантажувачів проводитимуться у змішаному форматі у Києві, Львові та Дніпрі.

Анкету можна подати до 15 вересня 2025 року включно – за інформацією на сайті проєкту.

Дізнатися більше про умови участі або зареєструватися на навчання можна на сайті проєкту: https://fid-empower.com.ua/women-in-logistic 

Запитання можна поставити на електронну пошту проєкту: empower@fid4ua.com

 Ruukki Nordic: сучасна класика, яку тепер виробляють в Україні 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
mindev
Фото:
mindev
Рубрика:
Читайте все статьи рубрик
Рынок труда в строительстве
Отток кадров
Отток кадров из за войны
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 августа 2025 г.
3277
Новий інструмент автоматично підбирає робочі місця відповідно до навичок, досвіду та вподобань корис...
21 августа 2025 г.
4255
Сергій Савицький, керівник проєкту KSE ProfTech поділився актуальною аналітикою щодо кадрового голод...
13 августа 2025 г.
2020
На ринку праці прифронтових регіонів збільшується кількість оголошень про роботу та відгуків на...
16 марта 2026 г.
7489
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3871
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3533
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
28 апреля 2026 г.
1036
28 квітня 2026 року видання Prof Build за підтримки Конфедерації будівельників України проведе закри...
23 апреля 2026 г.
1444
Мінрозвитку запрошує на онлайн-навчання: Робота База даних цін на будівельну продукцію та інші матер...
21 апреля 2026 г.
2542
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация