РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.080 EUR: 50.578
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 44.080
EUR 40.000 41.000 50.578
USD 43.800 44.240 44.080
EUR 50.300 51.000 50.578
Новость официальная

Британія допоможе Україні оновити геологічні карти

Державна служба геології та надр модернізує застарілі мапи родовищ разом із British Geological Survey
1709
09 декабря 2025 г.

Оновлення геологічних карт

Україна актуалізує металогенічну карту масштабу 1:500 000, яку востаннє оновлювали 23 роки тому, та завершить програму "Держгеолкарта-200". Заступник міністра економіки Єгор Перелигін домовився про це з керівництвом Британської геологічної служби під час робочої зустрічі, повідомляє Мінекономіки.

Україна та Велика Британія планують формалізувати співпрацю у сфері геології та гірничої справи. Робоча зустріч між заступником міністра економіки, довкілля та сільського господарства України Єгором Перелигіним і представниками British Geological Survey (BGS) закінчилася домовленістю про підготовку меморандуму між двома геологічними службами.

BGS – це національна геонаукова установа Великої Британії, яка займається геологічним картуванням, оцінкою мінерально-сировинних ресурсів та аналізом геологічних ризиків.

Окрім картування, сторони домовилися розробити програми навчання та підвищення кваліфікації для українських геологів.

Також планують створити спільну робочу групу (task force) для координації проєктів у сфері критичних мінералів та безпечного видобутку. До роботи групи залучатимуть великі сервісні компанії, які консультуватимуть щодо пріоритетів, удосконалення підходів до підрахунку запасів і підвищення якості геологічної інформації.

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
biz
Фото:
Мінекономіки
Рубрика:
Читайте все статьи рубрик
Недра Украины и проблемы
СОГЛАШЕНИЕ О НЕДРАХ МЕЖДУ УКРАИНОЙ И США
Теги: #надра
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
07 ноября 2025 г.
1460
Україна й Канада започатковують дво­річну програму співробітництва в галузі геології та надрокор...
29 сентября 2025 г.
1702
Перехід України на РКООН має полегшити залучення іноземних інвестицій у видобувну галузь...
25 сентября 2025 г.
1833
47 обвинувальних актів щодо незаконно виданих дозволів на користування надрами скеровано до суду, по...
16 марта 2026 г.
6721
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
Вчера
1702
18-20 березня у МВЦ відбудеться виставка InterBuildExpo 2026...
12 марта 2026 г.
3435
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
2090
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Вчера
1702
18-20 березня у МВЦ відбудеться виставка InterBuildExpo 2026...
26 февраля 2026 г.
1528
Онлайн-захід присвячено економіці та практиці використання КЕРАТЕРМ у висотках. Обговорять строки ре...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY та засідання Ради директорів КБУ
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з міжнародними партнерами для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України.
Киев
18
марта
при регистрации