РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.498 EUR: 46.449
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.498
EUR 40.000 41.000 46.449
USD 41.330 41.831 41.498
EUR 46.160 46.911 46.449
Новость

Якісне забезпечення опалювального сезону - питання національної безпеки

Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко: «Якісне забезпечення опалювального сезону у нинішніх умовах є питанням національної безпеки»
1850
05 октября 2016 г.


Підготовка до опалювального сезону

«Реформа теплоенергетики має відбуватися паралельно із реформою енергоефективності. Ідеться про створення Фонду енергоефективності, удосконалення механізму нарахування субсидій та можливості їх монетизації», - наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках селекторної наради з представниками ОДА щодо стану готовності до опалювального сезону 2016/2017. 

За його словами, Уряд забезпечить опалювальний період у стабільному режимі. «Якісне забезпечення опалювального сезону у нинішніх умовах є питанням національної безпеки», - зауважив Геннадій Зубко.

Він підкреслив, що суспільство очікує від Парламенту прийняття базового законодавства з реформи ЖКГ. «Це, зокрема, закони «Про ЖКП», «Про комерційний облік», «Про енергетичну ефективність будівель», а також ми вже готові подати до Верховної Ради законопроект «Про Фонд енергоефективності», - зазначив Геннадій Зубко.




Джерело: Урядовий портал 

05 октября 2016 г.
1760
Фасад Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв (КМАЕЦМ) прикрашає мура...
05 октября 2016 г.
1578
Стране грозит экологическая катастрофа - в большинстве городов Украины забиты дождевые канализации...
05 октября 2016 г.
1594
Как оплатить налог на недвижимость, если налоговое уведомление-решение не пришло? На этот вопрос отв...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2800
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3997
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6419
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
13 мая 2025 г.
589
Ручная уборка отнимает часы и не всегда эффективна, из-за чего современный робот пылесос для очистки...
13 мая 2025 г.
729
Нестабильность энергетики в Украине вынуждают большинство домохозяйств и бизнес использовать альтерн...
13 мая 2025 г.
6318
Його відзначили за «виняткові досягнення в спотворенні міських пейзажів»...
15 мая 2025 г.
865
Цьогоріч переможцем в номінації «Житловий комплекс року» загальнонаціональної програми &...
14 мая 2025 г.
1390
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
06 мая 2025 г.
1044
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!