РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.604 EUR: 47.187
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.604
EUR 40.000 41.000 47.187
USD 41.340 41.839 41.604
EUR 46.800 47.551 47.187
Новость

Сучасна експозиція виробів ТМ FOVEO TECH на виставці у Львові

Компанія "Снєжка Україна" взяла участь в "Осінньому Будівельному Форумі-2017", що відбувся в жовтні у Львові
1690
10 октября 2017 г.



«Осінній Будівельний Форум-2017», що відбувся в жовтні у Львові, став важливим презентаційним майданчиком для виробників будівельних матеріалів, які демонстрували свої досягнення та нові розробки. Оскільки будівельний ринок надзвичайно динамічно розвивається, тому виробники активно пропонують споживачам технологічні новинки.

У цьогорічному форумі також взяла участь компанія «Снєжка-Україна», яка на виставковому стенді представила відвідувачам заходу високоякісні вироби для системи утеплення ТМ FOVEO TECH. Нині тема енергозбереження є однією з найактуальніших, оскільки ціни за комунальні послуги та тепло зростають, відтак в українців виникає потреба утеплювати фасади своїх помешкань, щоб заощаджувати кошти й зберегти тепло у приміщеннях. У портфоліо торговельної марки FOVEO TECH є усі матеріали для відповідних теплоізоляційних робіт: пінополістирольні плити (різної товщини), високоякісні ґрунтовки, клеї, ґрунтувальні фарби, декоративні штукатурки та фасадні фарби.

Форум проходив з 3 по 6 жовтня 2017 року. Усі ці 4 дні спеціалісти компанії «Снєжка-Україна» розповідали відвідувачам заходу про основні переваги виробів, якість яких підтверджена відповідними сертифікатами. Водночас фахівці підприємства акцентували увагу на дотриманні основних технологій в утепленні фасадів будинків, адже саме від цього залежить і якісний результат виконаних робіт.

Тож участь у спеціалізованому будівельному форумі – це можливості інформування відвідувачів про найкращі рішення щодо опорядження, реставрації, оздоблення й утеплення будинків, оскільки сучасні технології щодня сприяють покращенню комфорту в житті людини.





Джерело: Снєжка-Україна
Інформація опублікована на правах реклами

10 октября 2017 г.
1710
Найбільший в Східній Україні енергетичний форум "Build & Energy. Kharkiv Expo 2017" проходив 27-...
21 ноября 2017 г.
2631
Специалисты "Велюкс Украина" продемонстрирован весь процесс установки мансардного окна - от рас...
05 октября 2017 г.
3367
5 октября в 11:00 состоялась торжественная церемония открытия Международного экспофорума «Стро...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2733
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3957
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6382
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Вчера
4661
80% структури автостоянки зберегли, перетворивши її на офісні, торговельні та ресторанні приміщення...
05 мая 2025 г.
873
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
02 мая 2025 г.
472
Каковы преимущества модульных городков и какие виды сооружений можно в них запланировать...
Вчера
928
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
Вчера
997
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
613
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
785
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!