РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.784 EUR: 48.842
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.784
EUR 40.000 41.000 48.842
USD 41.550 42.010 41.784
EUR 48.550 49.249 48.842
Новость

У Львові з липня частково перекриють рух однією з центральних вулиць

Ділянку від просп. Свободи до Банківської закриють для руху приватних автомобілів
1599
05 июня 2018 г.



Наступного тижня у Львові відновлять роботи з перенесення зупинки громадського транспорту на вул. Дорошенка. У липні роботи планують завершити, після чого закриють частину вул. Дорошенка від просп. Свободи до Банківської для руху приватного автотранспорту.

Як повідомляє Твоє місто, під час брифінгу 4 червня Сергій Бабак заявив, що роботи над облаштуванням нової зупинки мають відновити не пізніше наступного понеділка, а закінчити – у першій декаді липня. Вартість робіт становить 517 тис. грн.

Нагадаємо, зупинку громадського транспорту в напрямку з центру на вул. Дорошенка перенесуть ближче до просп. Свободи так, щоб вона була розташована навпроти зупинки транспорту, який їде до центру. Ділянку вул. Дорошенка від просп. Свободи до вул. Банківської закриють для руху приватних автомобілів, що має пришвидшити рух громадського транспорту. Натомість приватний транспорт їздитиме по вул. Гнатюка.

Джерело: zaxid.net

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
05 июня 2018 г.
1950
31 мая - 2 июня в столичном яхт-клубе "Червона калина" прошла выставка яхт IBYS 2018...
04 июня 2018 г.
1285
Городу предоставили 35 млн евро для рекультивации полигона твердых бытовых отходов в Грибовичах...
04 июня 2018 г.
1179
С 1 июня в стране подорожали билеты на ж/д транспорт...
16 июня 2025 г.
2808
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2566
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3040
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
09 июля 2025 г.
362
Особенности клея для теплого пола и практические советы по укладке...
09 июля 2025 г.
4615
Історична підземна ротонда була частиною великого садового комплексу, побудованого у XVIII столітті...
09 июля 2025 г.
1415
Традиційно підбиваємо підсумки 1 півріччя 2025 року, дискутуємо щодо можливих векторів розвитку ринк...
19 июня 2025 г.
3124
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
488
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!