РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.498 EUR: 46.449
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.498
EUR 40.000 41.000 46.449
USD 41.330 41.831 41.498
EUR 46.400 47.150 46.449
Новость

Владельцы домов почти на 70% увеличили отчисления налога на недвижимость

Сформировано более 1,2 млн налоговых сообщений-решений по налогу на недвижимость для более чем 920 тыс. физлиц.

2802
18 декабря 2018 г.



Налогов на недвижимость заплатили намного больше

В январе-ноябре собственники недвижимости увеличили отчисления налога на недвижимость на 69,4% до 753,2 млн гривен по сравнению с аналогичным периодом прошлого года (444,7 млн гривен).

Об этом говорится в сообщении Государственной фискальной службы.

Сформировано более 1,2 млн налоговых сообщений-решений по налогу на недвижимость для более чем 920 тыс. физлиц.

К уплате определено налогов на общую сумму 922 млн гривен, что на 426,8 млн гривен больше, чем в 2017 году.

Ранее Верховная Рада распространила базу налога на недвижимость на нежилую недвижимость и сократила необлагаемую налогом площадь для жилой недвижимости с 120 до 60 кв. м для квартир, с 250 до 120 кв. м для домов и с 370 до 180 кв.м для разных видов жилой недвижимости в общем владении.

Источник: u-news

17 декабря 2018 г.
3234
Система «умный дом» программируется на нагрев помещений в рабочие часы, а на ночное врем...
17 декабря 2018 г.
3205
Это может быть реконструкция старого жилища, или строительство своего собственного – нового....
17 декабря 2018 г.
2976
Інсталяція у стилі Петриківського розпису встановлена у сквері біля обласної адміністрації....
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2805
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4007
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6425
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Вчера
573
Факторы экономической эффективности, области применения и экономическая выгода сэндвич-пан...
01 января 2000 г.
19
Вогнестійкість та безпека: Чому THERMOWOOL – кращий вибір для сучасних будівель...
Вчера
607
Як правильно облаштувати дитячий на прибудинковій території? Практичні поради та цікаві ідеї дизайну...
15 мая 2025 г.
916
Цьогоріч переможцем в номінації «Житловий комплекс року» загальнонаціональної програми &...
14 мая 2025 г.
1425
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
06 мая 2025 г.
1072
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!