РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.724 EUR: 49.176
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.724
EUR 40.000 41.000 49.176
USD 41.500 41.999 41.724
EUR 48.850 49.500 49.176
Новость

Количество утепленных домов стремительно возрастает

Госэнергоэффективности отметил значительный рост средств, выделенных по программе "теплых" кредитов.
1971
06 мая 2016 г.



Украинцы все более активно используют "теплые" кредиты



Сергей Савчук, председатель Госэнергоэффективности прокомментировал данные еженедельного мониторинга реализации государственной поддержки населения, ОСМД и ЖСК к внедрению энергоэффективных мероприятий.

с 25 апреля по 4 мая 2016 года, сумма средств выданных на «теплые» кредиты для домохозяйств составила 55.2 млн. гривен, а их количество составило 3247 единиц.

Для сравнения в апреле этого года было взято кредитов на сумму 212 млн. грн., это в 20 раз больше чем показатели за апрель прошлого года.

большим спросом среди населения продолжают пользуются «негазовые» котлы, несмотря на то, что отопительный сезон закончился только в апреле. На данный момент за прошедшую неделю, взято 118 кредитов на сумму 2.2 млн. гривен.

С начала действия программы населению и ОСМД выдано более 100 000 «теплых» кредитов на общую сумму более 1.514 млрд. гривен.


Источник: Урядовий портал
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
06 мая 2016 г.
5209
Эксперты в сфере недвижимости объяснили, почему стоит ждать повышение цен и кода лучше купить или ар...
05 мая 2016 г.
1799
Заместитель главы Киевской обладминистрации рассказал о новых инфраструктурных проектах....
05 мая 2016 г.
1806
Количество заявок на финансирование проектов ЖКХ, поданных в Минрегион, уже сейчас в пять раз превыш...
16 июня 2025 г.
2789
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2557
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3027
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 июля 2025 г.
1429
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7065
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3045
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
475
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3089
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!